سَر زدن (دیدن) قوانین کارتون فانتزی کارتون

سَر زدن (دیدن): قوانین کارتون فانتزی کارتون اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پیام نوروزی مدیر جمهور به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷

رئیس‌جمهور در خبر نوروزی به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷ هجری شمسی ، سال ۹۶ سال را به رغم خواست و تلاش های بدخواهان کشور، سال موفقیت و پیروزی ملت بزرگ کشور عزیزمان ایرا

پیام نوروزی مدیر جمهور به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷

پیام نوروزی مدیر جمهور به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهور در خبر نوروزی به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷ هجری شمسی ، سال ۹۶ سال را به رغم خواست و تلاش های بدخواهان کشور، سال موفقیت و پیروزی ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران درعرصه های متفاوت برشمرد و تصریح کرد: اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران همه دشمن های را به اعجاب واداشت و به عظمت ملت ما اعتراف کردند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جمع مردم زلزله زده کرمانشاه و خطاب به ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران اظهارداشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند سال نو، سال تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی و سال اشتغال و رونق خواهد بود.

پیام نوروزی مدیر جمهور به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷

متن خبر نوروزی مدیر جمهور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رئیس‌جمهور در خبر نوروزی به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷ هجری شمسی ، سال ۹۶ سال را به رغم خواست و تلاش های بدخواهان کشور، سال موفقیت و پیروزی ملت بزرگ کشور عزیزمان ایرا

الحمدلله رب العالمین و صلی الله علی سیدنا و نبینا محمد و آله الطاهرین و صحبه المنتجبین

السلام علیک یا مولا یا امیرالمؤمنین(ع)

شاد باش عرض می کنم خدمت ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران در جای جای این کشور و همه ایرانیان در سراسر گیتی و همچنین به اقوام و همسایگانی که نوروز را پاس می دارند.

پیام نوروزی مدیر جمهور به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷

همراه شدن نوروز و شکوفایی محیط زیست با ماه پربرکت رجب، ایام میلاد ائمه هدی بویژه امیرالمؤمنین(ع) و بعثت پیامبر اسلام(ص) و ایام عبادت و اعتکاف که شکوفایی معنوی هست، به فال نیک می گیرم.

خدمت همه خانواده های شهدا، جانبازان عزیز، آزادگان تبریک خاص دارم و همچنین سلام و تحیت و درود به محضر ولی عصر امام زمان(عج).

رئیس‌جمهور در خبر نوروزی به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷ هجری شمسی ، سال ۹۶ سال را به رغم خواست و تلاش های بدخواهان کشور، سال موفقیت و پیروزی ملت بزرگ کشور عزیزمان ایرا

باید در اینجا یاد کنیم از آنهایی که در این لحظه به جای سفره نوروزی، سفره خدمت به ملت را گزینش کرده اند و برگزیده اند.

پزشکان، پرستاران، خلبانان، رانندگان، مرزداران، پلیس و همه آنهایی که در سراسر کشور عزیزمان ایران در کنار سکوها، چاه های نفت، تلمبه منزل ها، اتاق های کنترل در کنار آمبولانس ها، ماشین های آتش نشانی، در راه های کشور ، خدمت را جهت خود به عنوان وظیفه بزرگ برگزیده اند.

پیام نوروزی مدیر جمهور به مناسبت شروع سال ۱۳۹۷

ملت ما خود را شریک در اندوه و غم عزیزانی می داند که در سال گذشته در اثر سیل، زلزله یا حوادثی چون حوادث هوایی یا دریایی به سوگ عزیزانشان نشستند. همه ملت کشور عزیزمان ایران را در غم خود سهیم و شریک بدانند و خداوند بزرگ را به عنوان ولی خود در کنار خود ببینند و صبر و مقاومت و راه زندگی توأم با معنویت را ادامه دهند.

سال گذشته، سال پیروزی و موفقیت ملت کشور عزیزمان ایران بود، در صحنه انتخابات آن پیروزی شکوهمند، آن حضور تکان دهنده، آن مسابقه بی نظیر، آن حضور توأم با امنیت در حالی که بدخواهان چیز دیگری را می خواستند؛ نزاع و دودستگی و پیروزی گروهی را بر گروهی می خواستند.

اما انتخابات یک پیروز زیاد نداشت و آن ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران بود. ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران موفقیت دیگری را به رخ جهانیان کشید؛ آن زمانی که حوادث غم بار در کشور پیش آمد.در کرمانشاه وکرمان، در دنا و در دریا، مردم اعلام کردند که اتفاق دیدگان تنها نیستند. این همدلی و همنوایی به عنوان یک موفقیت اجتماعی و اخلاقی و انسانی جهت ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران ثبت شد.

مردم ما هنگامی که دیدند در خیابان اغتشاشاتی وجود دارد و ممکن است امنیت جامعه ارزش به خطر بیفتد به صحنه آمدند و با صدای رسا اعلام کردند که انتقاد و اعتراض حق مردم است ولی ملت فهیم ایران، بی قانونی و خشونت را تحمل نخواهد کرد.

دشمنان ما در دنیا به فکر آن بودند که از آن بهانه جهت شکستن ملت کشور عزیزمان ایران استفاده کنند ولی اتحاد ملت کشور عزیزمان ایران همه دشمن های را به اعجاب وا داشت و به عظمت این ملت اعتراف کردند.

ملت ما که هر لحظه آفریننده صلح و آرامش در منطقه و دنیا بوده اند در سال گذشته با تلاش پیگیر خود و سربازان مخلص و دیپلمات های پرتلاش خود توانستند در کنار ملت عراق، سوریه و لبنان ثبات و امنیت بیشتری را جهت منطقه به همراه بیاورند.

در سال گذشته همه کشور، شور، شعف، کار و تلاش بود و همانطور که رهبر معظم انقلاب اعلام کردند، سال نو، سال تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی و سال اشتغال و رونق هست. در سال گذشته ملت ما قدم های خوبی برداشت و کارآفرینان، کارگران، مهندسین و کشاورزان گرچه با عارضه کم آبی مواجه بودیم، ولی کشاورزان ما، سرافرازی ما و ملت بزرگ را آفریدند و باز هم در گندم ما را خودکفا کردند و به حول و قوه الهی در سال نو هم ما را خودکفا خواهند کرد. در بسیاری از زمینه ها رکوردی را جهت تحول در زراعت و کشاورزی و در خوداتکایی بوجود آوردند و این راه را ملت ما ادامه خواهد داد.

مهندسین و کارگران ما، آنهایی که در راه آهن تلاش می کردند و می کنند، استان های متفاوت را به راه آهن سراسری متصل کردند. استان همدان و کرمانشاه به راه آهن سراسری وصل شد و در سال آینده نیز سه استان دیگر به راه آهن سراسری وصل خواهد شد. همه جوانان، فرهیختگان، ورزشکاران و بازیگران و صورت های معروف جهت کشور موفقیت آفریدند.

دو نشانه بلند را در کنار ملت مان در سال گذشته دنبال کردیم و در سال نو به کمک شما ملت بزرگ ادامه خواهیم داد. عنوان اول ایجاد اشتغال و مبارزه با غول بیکاری بود. گر چه هنوز پرسشها فراوانی باقی مانده، گر چه هنوز جبران گذشته نیاز به وقت دارد، ولی اشتغال سال گذشته ما در تاریخ کشور یا بی نظیر و یا کم نظیر بوده و در سال نو باید اشتغال بالاتری را بیافرینیم و این کار را به حول و قوه الهی با کمک شما مردم انجام خواهیم داد.

سال تولید ملی در کنارش اشتغال و خودکفایی و نشاط هم در جامعه خواهد بود.

موضوع دوم مبارزه با فقر بود. دولت دوازدهم مبارزه با فقر را ادامه خواهد داد. مستمری مددجویان و مستمری بگیران کمیته امداد و بهزیستی در سال ۹۶ بیش از ۳ برابر شد. این گام اول و مهم در زمینه مبارزه با فقر بود. جهت تمام مشاغل، کارمندان و کارگران در حداقل حقوق اقدامی کردیم تا حقوق ها متعادل شود و این برنامه را ادامه خواهیم داد. گام بزرگ دیگری در سال تازه و تا آخر دولت دوازدهم جهت مبارزه با فقر برخواهیم داشت.

دو درخواست و خواهش از ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران دارم. خواهش اول در سال تازه از همه کارآفرینان، کارگران، سرمایه گذاران، ایرانیان داخل و خارج هست. سال نو، سال سرمایه گذاری و تولید هست. همه باید با همه توان به رونق تولید بپردازیم. قدرت ملی ما در کنار تولید ما خواهد بود و این کارآفرینان هستند که می توانند قدم های مهمی را در سال تازه بردارند.

خواهش دوم من از جوانان عزیز هست؛ جوانانی که کشور و آینده آن ، تعلق به آنها دارد و باید راه سربلندی کشور را ادامه دهند. آنچه جهت همه ما مهم هست، عزت اسلام، سربلندی ایران، آسایش و رفاه ملت کشور عزیزمان ایران هست. جهت این سه نشانه بلند همه ما باید تلاش کنیم و امید ما به جوانان عزیز است.

به آنچه که به جوانان و زنان از شروع دولت دوازدهم وعده کردم و قول دادم و دولت ما متعهد شده است هست، عمل کرده و آن را ادامه خواهیم داد. می دانیم نسل جوان ما خواست بالاتری دارد. می دانیم با دنیای دیگری می خواهد شرایط جدیدی را جهت کشور ببیند. نشاط زیاد را می خواهد. دولت متعهد به اشتغال جوانان، نشاط جوانان، آزادی جوانان و ادامه دسترسی آنان به اطلاعات هست. اطلاعات آزاد به معنای به روز بودن مردم نسبت به تحولات جهانی ،به معنای اتصال دانشجویان و دانش پژوهان ما با علم تازه دنیا و به معنای اتصال و ارتباط نزدیک تر با مردم و اشتغال نو در این فضا است.

البته ما اینترنت امن، ساده و ارزان، توأم با اخلاق و معنویت می خواهیم. در سایه این فضاست که مبارزه با فساد و شفافیت را ادامه می دهیم و مردم ما شاهد شفافیت زیاد در سال تازه خواهند بود.

خدایا باران پربرکت و رحمت خود را بر ملت ما نازل گردان. خدایا در این ساعات زیبای شروع سال از تو می خواهیم باران فتوت، باران اخلاق، باران تحمل، باران وحدت و انسجام و باران تلاش جهت توسعه و پیشرفت کشور بر ما نازل بفرمایی.

خادمین مردم، رهبر معظم انقلاب، دولت و نظام را جهت تلاش بیشتر، جهت به اهتزاز در آوردن پرچم پیشرفت، آرامش، آسایش و رفاه در این کشور، بیش از پیش موفق بگردان.

أَعْطِنِی بِمَسْأَلَتِی إِیَّاکَ جَمِیعَ خَیْرِ الدُّنْیا وَ جَمِیعَ خَیْرِ الاخِرَةِ ، وَ اصْرِفْ عَنِّی بِمَسْأَلَتِی إِیَّاکَ جَمِیعَ شَرِّ الدُّنْیا وَ شَرِّ الاخِرَه.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

واژه های کلیدی: ایران | باران | اشتغال | ایرانی | جوانان | ایرانیان | اشتغال جوانان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs