سَر زدن (دیدن) قوانین کارتون فانتزی کارتون

سَر زدن (دیدن): قوانین کارتون فانتزی کارتون اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث قتل در ناگویا محاکمه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

مرد جوانی که در جریان دعوای مافیایی در ناگویای ژاپن مرد ایرانی را کشته بود، بزودی محاکمه می‌شود. 

قتل در ناگویا محاکمه در تهران

عبارات مهم : ایران

مرد جوانی که در جریان دعوای مافیایی در ناگویای ژاپن مرد ایرانی را کشته بود، بزودی محاکمه می شود.

به گزارش جام جم، مرد جوان به نام رسول در جریان درگیری مافیایی مواد مخدر در خیابان ناکاگاوا در ناگویای ژاپن سی ام آذر 94 با جوان ایرانی درگیر شد و او را کشت . همدستان رسول در ژاپن و ایتالیا دستگیر شده است و به جرایم ارزش اعتراف و رسول را به عنوان قاتل معرفی کرده اند.

رسول مرداد 95 با پاسپورت جعلی از طریق مرز هوایی به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگشت که بازداشت شد. با تحقیق از متهم معلوم شد که او و دوستانش در کار فروش موادمخدر در ژاپن بودند تا این که با یک جوان ایرانی معامله می کنند و سیمکارت او را به مبلغ 4 میلیارد تومان می خرند تا به این طریق مشتریان او را جذب خود کنند.

قتل در ناگویا محاکمه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

بعد از مدتی متوجه می شوند که فروشنده سیمکارت، با خرید سیمکارت دیگری، مشتریان را دوباره جذب خود کرده هست. به همین خاطر سراغ او رفته و در جریان درگیری مرتکب قتل فروشنده سیمکارت شدند.

این در حالی بود که بعد از بازداشت رسول دو ایرانی که از ژاپن بازگشته بودند از وی به اتهام اخاذی 500میلیون تومانی و شکنجه و دزدی پول و طلاهایشان شکایت کردند.

مرد جوانی که در جریان دعوای مافیایی در ناگویای ژاپن مرد ایرانی را کشته بود، بزودی محاکمه می‌شود. 

تحقیقات نشان می داد که رسول عضو باند یاکوزا بوده، ولی رسول در برابر اتهامات تازه سکوت کرد. عامل جنایت چند پیش در جریان آخرین جلسه تحقیقات قضایی نزد قاضی بخشوده، بازپرس شبه هفتم دادسرای جنایی تهران، دوباره جنایت را انکار کرد .

بررسی فیلم دوربین مداربسته محل جنایت که در اختیار پلیس ژاپن بود نشان می داد، رسول و دوستانش که نقاب هایی به صورت داشته اند جوان ایرانی را تعقیب کرده و بعد از طی مسافتی راهش را سد کرده اند و از خودروهایشان در حالی که چاقو و چوب به دست داشتند پیاده شده است و وی را کتک زده اند.

قتل در ناگویا محاکمه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | ایرانی | ناگویا | تحقیقات | سیمکارت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs