سَر زدن (دیدن) قوانین کارتون فانتزی کارتون

سَر زدن (دیدن): قوانین کارتون فانتزی کارتون اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث شوهرم فیلم مراسم عقد با زنی دیگر را نشانم داد ، رفتم منزل دوستم و گفتم آیا با همسرم رابطه داری؟

زن 23 ساله ای که آثار ضرب و جرح و کبودی گسترده دور چشم بر صورتش نمایان بود، در حالی که تقاضای معرفی به پزشکی قانونی را داشت، ماجرای اختلافات خانوادگی اش را جهت

رفتم منزل دوستم و گفتم آیا با همسرم رابطه داری؟/شوهرم فیلم مراسم عقد با زنی دیگر را نشانم داد

عبارات مهم : تاکسی

زن 23 ساله ای که آثار ضرب و جرح و کبودی گسترده دور چشم بر صورتش نمایان بود، در حالی که تقاضای معرفی به پزشکی قانونی را داشت، ماجرای اختلافات خانوادگی اش را جهت مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری مشهد تشریح کرد.

روزنامه خراسان نوشت:وی گفت: 17 ساله بودم که با «شاهپور» آشنا شدم. امتحانات آخر سال هنرستان شروع شده است بود که او خانواده اش را به خواستگاری ام فرستاد، من هم که شوق ازدواج داشتم بلافاصله پاسخ مثبت دادم. این گونه بود که تنها طی چند روز مراسم عقدکنان ما برگزار شد و دو ماه بعد نیز پا به منزل بخت گذاشتم.

در شروع زندگی خودم را خوشبخت تر از همه دوستانم می دانستم و به همسرم علاقه می ورزیدم. یک سال بعد و در حالی که پسر قشنگی به دنیا آورده بودم به رفتارهای همسرم مشکوک شدم. او هنگامی که به منزل می آمد مدام در حال چت کردن با افراد دیگر بود. «شاهپور» مدعی بود با مشتریان تاکسی تلفنی در ارتباط است و قرارهای کاری با آن ها می گذارد آیا که همسرم در یکی از تاکسی تلفنی های مشهد مشغول کار بود. با این وجود هیچ وقت فکر نمی کردم او به من خیانت کند.

شوهرم فیلم مراسم عقد با زنی دیگر را نشانم داد ، رفتم منزل دوستم و گفتم آیا با همسرم رابطه داری؟

روزها و ماه ها سپری می شد و من در حالی که همه توجهم به دو فرزندم بود روزی ماجرایی را فهمیدم که تحمل آن برایم زجرآور شد. آن روز شاهپور تلفن همراهش را در منزل جا گذاشته بود و من پیامک زشتی را از یک شماره آشنا روی گوشی او دیدم. هنگامی که خبر ها را بررسی کردم سرم سوت کشید آیا که محتویات این خبر ها نشان می داد شاهپور با دوست من ارتباط دارد.

همان لحظه به در منزل دوستم رفتم و خبر ها را به او نشان دادم. «آتنا» با گریه گفت: این همسر توست که دست از سرم برنمی دارد و زندگی مرا نیز به هم ریخته است! با این وجود «آتنا» ارتباطات دیگر همسرم را نیز لو داد و من فهمیدم که شاهپور با زن جوان دیگری که به تازگی از همسرش طلاق گرفته ارتباط دارد.

زن 23 ساله ای که آثار ضرب و جرح و کبودی گسترده دور چشم بر صورتش نمایان بود، در حالی که تقاضای معرفی به پزشکی قانونی را داشت، ماجرای اختلافات خانوادگی اش را جهت

این گونه بود که دریافتم زندگی ام از مدت ها قبل به تاراج رفته و تنها من از آن بی خبر بودم. بعد از مدتی تحقیق پی بردم آن زن مطلقه نیز در تاکسی تلفنی مشغول به کار است و با همسرم روابط صمیمانه ای دارد. آن شب دیگر تاب نیاوردم و عنوان را با خشم جهت شاهپور بازگو کردم، این در حالی بود که از حدود دو ماه قبل اختلافات ما به خاطر همین پرسشها رنگ قهر و آشتی داشت ولی آن شب شاهپور به صراحت از ازدواج با آن زن سخن گفت. ابتدا فکر کردم شوخی می کند ولی بعد از آن که فیلم عقدکنان را نشانم داد تازه فهمیدم دیگر کار از کار گذشته است به همین علت مشاجرات ما شدت گرفت و شاهپور در حالت خشم سرم را به دیوار کوبید و از من خواست بدون گرفتن حق و حقوقم از او جدا شوم.

او می گفت من به خانواده همسر دومم گفته ام که به علت نداشتن تفاهم در زندگی در کشاکش طلاق با همسر اولم هستم و …

واژه های کلیدی: تاکسی | زندگی | ارتباط | مراسم عقد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs