سَر زدن (دیدن) قوانین کارتون فانتزی کارتون

سَر زدن (دیدن): قوانین کارتون فانتزی کارتون اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی صندلی‌ها خالی شد ، حراجی سکه از هیجان افتاد

نهمین حراجی سکه در حالی امروز برگزار شد که نسبت به روزهای قبل استقبال خریداران کمتر بوده و قیمت‌ها نیز کاهشی شده است است.

صندلی‌ها خالی شد ، حراجی سکه از هیجان افتاد

حراجی سکه از هیجان افتاد/ صندلی ها خالی شد

عبارات مهم : بازار

نهمین حراجی سکه در حالی امروز برگزار شد که نسبت به روزهای قبل استقبال خریداران کمتر بوده و قیمت ها نیز کاهشی شده است است.

به گزارش ایسنا، بانک کارگشایی امروز (شنبه) نهمین حراجی سکه را برگزار کرد. بنا بر توضیحات سلیمانی، مدیرعامل این بانک، در این حراجی 4020 قطعه سکه تمام بهار آزادی فروخته شده است هست. قیمت پایه اعلامی از سوی بانک مرکزی یک میلیون ۱۷۰ هزار تومان بود که نسبت به قیمت های قبلی تعدیل شده است و در نهایت حداکثر قیمت به یک میلیون و ۴۰۶ هزار تومان و حداقل قیمت در حراجی به یک میلیون و ۳۹۰ هزار تومان رسیده هست. در معاملات بازار آزاد سکه تمام بهار تا یک میلیون و ۴۱۱ هزار تومان هم فروش رفت.

صندلی‌ها خالی شد ، حراجی سکه از هیجان افتاد

همچنین در حراج نیم سکه حدود ۲۲۹۰ قطعه فروش رفته که قیمت پایه آن را بانک مرکزی ۵۸۵ هزار تومان اعلام کرده بود. این نیم سکه ها با حداقل ۶۷۹ هزار تومان و حداکثر ۶۸۸ هزار تومان فروش رفته هست. معامله گران در بازار آزاد، امروز نیم سکه را تا ۶۹۶ هزار تومان هم فروختند.

در مجموع قیمت سکه در حراجی امروز نسبت به قبل تعدیل و کاهشی شد. این در حالی است که در هفته گذشته شاهد بودیم در مواردی سکه حتی بالاتر از قیمت بازار فروش رفت و خریداران متضرر شده است بودند.

نهمین حراجی سکه در حالی امروز برگزار شد که نسبت به روزهای قبل استقبال خریداران کمتر بوده و قیمت‌ها نیز کاهشی شده است است.

آن طور که مدیرعامل بانک کارگشایی اعلام کرده هست، جهت حراجی نهم استقبال نسبت به قبل کمتر شده است و حتی صندلی ها خالی بود. در حالی که در جلسات قبل ازدحام جمعیت جهت شرکت در حراج قابل توجه بوده هست. علت کم کردن استقبال نیز مشخص شدن اوضاع بازار و کم کردن سودآوری در خرید اعلام شد.

پیش بینی سلیمانی بر این است که به مرور استقبال از حراجی کمتر شده است و قیمت ها به واقعیت نزدیک شود، با این حال همچنان نهایی جهت حراجی سکه وجود ندارد و تا زمانی که بانک مرکزی دستور دهد، این اقدام انجام خواهد شد.

حراجی سکه در حدود یک ماه اخیر با حبابی شدن قیمت سکه که تا ۲۰۰ هزار تومان تخمین زد شد، با دستور بانک مرکزی از طریق بان کارگشایی(زیرمجموعه) بانک ملی شروع شده است و در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ انجام می شود. سکه های تمام و نیم بهار در بسته های ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ تایی فروخته می شود. در هر بار قیمت پایه از سوی بانک مرکزی اعلام و در نهایت بر اساس بالاترین قیمت فروش می رود و خریدار باید ۹ درصد هم به عنوان مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کند.

صندلی‌ها خالی شد ، حراجی سکه از هیجان افتاد

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | میلیون | استقبال | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs